Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > HAE472MBACF0KR
HAE472MBACF0KR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HAE472MBACF0KR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HAE472MBACF0KR
Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela HAE472MBACF0KR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 4700PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 225566 pcs Podatkovni list HAU/Z/E/X Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 4700pF
Debelina (maks.) - Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Serija HAE
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Številka izdelka proizvajalca HAE472MBACF0KR Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak Straight Razširjen opis 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 4700PF 1KV RADIAL