Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > HBK561KBBCF0KR
HBK561KBBCF0KR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HBK561KBBCF0KR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HBK561KBBCF0KR
Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 560PF 2KV RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 250443 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela HBK561KBBCF0KR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 560PF 2KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 250443 pcs Podatkovni list HAK,HBK,HCK Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca 560pF
Debelina (maks.) - Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm)
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija HBK
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Številka izdelka proizvajalca HBK561KBBCF0KR Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak Straight Razširjen opis 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 560PF 2KV RADIAL