Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > MAL212315221E3
MAL212315221E3
MAL212315221E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAL212315221E3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAL212315221E3
Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MAL212315221E3 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5531 pcs Podatkovni list 123 SAL-A (MAL2123) Series
Kategorija kondenzatorji Toleranca 220µF
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm)
Serija SAL-A 123 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current -
Polarizacija Axial, Can Pitch - Connector 16V
Paket / primer - Druga imena 2281 123 15221
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kondenzatorjev 420mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MAL212315221E3 Lifetime @ Temp. 550 mOhm
Impedanca 600 mOhm Višina - sedež (maks.) -
Razširjen opis 220µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 550 mOhm 20000 Hrs @ 125°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL Aplikacije 20000 Hrs @ 125°C