Domov > Izdelki > Pomnilniške kartice, moduli > Solid State diski (SSD) > APM2T60P200016GAN-8TM
APM2T60P200016GAN-8TM
APM2T60P200016GAN-8TM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APM2T60P200016GAN-8TM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APM2T60P200016GAN-8TM
Proizvajalec Apacer
Opis SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela APM2T60P200016GAN-8TM Proizvajalec Apacer
Opis SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2883 pcs Podatkovni list APM2T60P200yyyGAN-xTM
Kategorija Pomnilniške kartice, moduli Utež -
Napetost - oskrba 3.3V Tip SATA III
Hitrost - Zapiši 170MB/s Hitrost - branje 300MB/s
Velikost / dimenzija 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm Serija P200-M