Domov > Izdelki > Pomnilniške kartice, moduli > Solid State diski (SSD) > APM2T80P201064GAN-8TM
APM2T80P201064GAN-8TM
APM2T80P201064GAN-8TM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APM2T80P201064GAN-8TM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APM2T80P201064GAN-8TM
Proizvajalec Apacer
Opis SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela APM2T80P201064GAN-8TM Proizvajalec Apacer
Opis SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1271 pcs Podatkovni list APM2T80P201yyyyAN-xTM
Kategorija Pomnilniške kartice, moduli Utež -
Napetost - oskrba 3.3V Tip SATA III
Hitrost - Zapiši 180MB/s Hitrost - branje 515MB/s
Velikost / dimenzija 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm Serija P201-M
Druga imena 1582-1206
86.A1EF4.4T48C
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 64GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja M.2 Module natančen opis Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Tok - maks 445mA (Typ)