Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > CXE15-48S05-R
CXE15-48S05-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CXE15-48S05-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CXE15-48S05-R
Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 5V 15W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4810 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CXE15-48S05-R Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4810 pcs Podatkovni list CXE15 Series (Oct02)
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 33V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.35" H (50.8mm x 25.4mm x 8.9mm) Serija CXE15
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 33V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A