Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > GPC225-5G
GPC225-5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GPC225-5G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GPC225-5G
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 225W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GPC225-5G Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4854 pcs Podatkovni list GPC225, GPM225
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serija GPC225 Moč (Watts) 225W (250W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 70% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 34A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 34A Odobritve CE