Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > GPC41-15G
GPC41-15G
GPC41-15G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GPC41-15G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GPC41-15G
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 40W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GPC41-15G Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3985 pcs Podatkovni list GPC41, GPM41 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.50" H (101.6mm x 50.8mm x 38.1mm)
Serija GPC41 Moč (Watts) 40W
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 77% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.7A Odobritve CE, cURus, TUV