Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > GPC80-12G
GPC80-12G
GPC80-12G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GPC80-12G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GPC80-12G
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 80W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GPC80-12G Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4766 pcs Podatkovni list GPC80, GPM80 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.25" W x 1.86" H (177.8mm x 108.0mm x 47.2mm)
Serija GPC80 Moč (Watts) 80W (110W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 70% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.7A Odobritve CE, cURus, TUV