Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > GPFC125DG
GPFC125DG
GPFC125DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GPFC125DG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GPFC125DG
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 125W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 438 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
60 pcs
Product parameter
številka dela GPFC125DG Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 125W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS