ME10A0502C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ME10A0502C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ME10A0502C01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 8210 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela ME10A0502C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 8210 pcs Podatkovni list Connector Options
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija ME10 (10W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 10W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vrsta vnosa Multi-Blade (Single Blade Included) Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Tok - izhod (maks.) 2A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cURus, DEMKO