ME30A1502C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ME30A1502C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ME30A1502C01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 5318 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela ME30A1502C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 5318 pcs Podatkovni list Connector Options
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.76" L x 2.13" W x 1.32" H (95.5mm x 54.0mm x 33.6mm)
Serija ME30 (30W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vrsta vnosa Multi-Blade (Single Blade Included) Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Tok - izhod (maks.) 2A
Dolžina kabla 57" (1.45m) Odobritve CE