ME40A1202C01
ME40A1202C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ME40A1202C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ME40A1202C01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela ME40A1202C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4438 pcs Podatkovni list Connector OptionsME40A Medical Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.551 lb (249.93g)
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Serija ME40 (40W)
Področje uporabe North America Moč (Watts) 41W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI natančen opis 12V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.4A Dolžina kabla 4.7' (1.45m)