PW170KB1503B01
PW170KB1503B01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PW170KB1503B01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PW170KB1503B01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PW170KB1503B01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4769 pcs Podatkovni list Connector OptionsPW170KB Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC
Velikost / dimenzija 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serija PW170KB (10-15W)
Področje uporabe North America Moč (Watts) 15W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vhodni priključek NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level IV natančen opis 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1A Dolžina kabla 70.9" (1.80m)