Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 0RLC-25T12LG
0RLC-25T12LG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0RLC-25T12LG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0RLC-25T12LG
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 30W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0RLC-25T12LG Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5682 pcs Podatkovni list 0RLC-25T Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.1mm) Serija 0RLC-25T
Moč (Watts) 30W Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A