Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 0ZRC0040FF1E
0ZRC0040FF1E
0ZRC0040FF1E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0ZRC0040FF1E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0ZRC0040FF1E
Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 90V 400MA RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 0ZRC0040FF1E Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 90V 400MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 702569 pcs Podatkovni list 0ZRC Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 90V
Tip Polymeric Čas do potovanja 3.8s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.122" W (7.60mm x 3.10mm)
Serija 0ZRC Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 1.29 Ohms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 550 mOhms Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 507-1335 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 800mA
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 400mA