Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 0ZRC0135FF1A
0ZRC0135FF1A
0ZRC0135FF1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0ZRC0135FF1A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0ZRC0135FF1A
Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 90V 1.35A RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0ZRC0135FF1A Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 90V 1.35A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 321414 pcs Podatkovni list 0ZRC Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 90V
Tip Polymeric Čas do potovanja 9.6s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.122" W (14.50mm x 3.10mm)
Serija 0ZRC Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 300 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 120 mOhms Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 507-1342 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.772" (19.60mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 2.7A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.35A