Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 0ZRP0375FF2A
0ZRP0375FF2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0ZRP0375FF2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0ZRP0375FF2A
Proizvajalec Bel
Opis RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3.75
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0ZRP0375FF2A Proizvajalec Bel
Opis RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3.75 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4462 pcs Podatkovni list 0ZRP Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 60V
Tip Polymeric Čas do potovanja 22s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm)
Serija 0ZRP Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 60 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 17 mOhms Ocene -
Pakiranje - Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.992" (25.20mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 7.5A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 3.75A