Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > DC DC pretvorniki > AK1501-9P
AK1501-9P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AK1501-9P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AK1501-9P
Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 120W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
In Stock 5177 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AK1501-9P Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
količina Na voljo 5177 pcs Podatkovni list K Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod (Min) 8V
Napetost - Vhod (maks.) 35V Tip Enclosed, Conformal Coated
Velikost / dimenzija 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm) Serija Melcher K
Moč (Watts) 120W Pakiranje -
delovna temperatura -40°C ~ 71°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Učinkovitost 82%
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve cCSAus, CE, TUV