Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > BACC45FS22-55S8H
BACC45FS22-55S8H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FS22-55S8H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FS22-55S8H
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2244 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FS22-55S8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2244 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FS22-55S8H
Usmerjenost 8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 (Power) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.625" (41.28mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Power Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
  • del #:BACC45FS22-55S8
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP