Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > BACC45FT18A31P
BACC45FT18A31P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FT18A31P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FT18A31P
Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG MALE 31 POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1619 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FT18A31P Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG MALE 31 POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1619 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Sealed Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized Material školjke, Dokončaj -
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 RoHS Status Bulk
Druga imena CBACC45FT18A31P delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BACC45FT18A31P Velik premer dobavljen 18-31
Lastnosti Cable Clamp Razširjen opis 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN PLUG MALE 31 POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -