Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > BACC45FT22C12P
BACC45FT22C12P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FT22C12P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FT22C12P
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1143 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FT22C12P Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1143 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-12
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT22C12P Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 1.152" (29.26mm)