EK2320-9ERG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EK2320-9ERG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EK2320-9ERG
Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 2X12V 144W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 122 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela EK2320-9ERG Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 2X12V 144W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122 pcs Podatkovni list K Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.8kV
Napetost - Vhod (Min) 67V Napetost - Vhod (maks.) 385V
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (167.6mm x 111.8mm x 81.3mm)
Serija Melcher K Moč (Watts) 144W
delovna temperatura -40°C ~ 71°C Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 82% Tok - izhod (maks.) 6A, 6A