Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > IAS012ZH-2
IAS012ZH-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IAS012ZH-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IAS012ZH-2
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5400 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IAS012ZH-2 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5400 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 34V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm) Serija IAS
Moč (Watts) 12W Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 34V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A