LDC120-24P
LDC120-24P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LDC120-24P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LDC120-24P
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LDC120-24P Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1035 pcs Podatkovni list LDC120 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 4.2kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.09" L x 1.38" W x 4.06" H (104.0mm x 35.0mm x 103.0mm) Serija LDC120
Moč (Watts) 120W Druga imena 179-2889
delovna temperatura -35°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve -