Domov > Izdelki > izdelki baterije > Polnilci > LWN1240-6EM1
LWN1240-6EM1
LWN1240-6EM1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LWN1240-6EM1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LWN1240-6EM1
Proizvajalec Bel
Opis DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4848 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LWN1240-6EM1 Proizvajalec Bel
Opis DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4848 pcs Podatkovni list W Series Datasheet
Kategorija izdelki baterije Utež 1400g
Napetost - nominalno 27.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Sklop zaključka Terminal Block
Velikost / dimenzija 4.47" L x 4.06" W x 5.43" H (113.60mm x 103.00mm x 138.00mm) Serija Melcher W
Moč - maks 230W delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število celic 1 Tip montaže DIN Rail
Lastnosti LED Indicator natančen opis Enclosed Battery Charger 27.3V 8.4A 24V
Čas polnjenja - Tok napajanja - maks 8.4A
Baterija kemija Lead Acid Velikost akumulatorske celice 24V