MBC150-1048G
MBC150-1048G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBC150-1048G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBC150-1048G
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 110/150W
(v ameriških dolarjih)
24 pcs
Product parameter
številka dela MBC150-1048G Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 110/150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1175 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 5.9kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm) Serija MBC150
Moč (Watts) 110W (150W Forced Air) delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 86% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.08A Odobritve -