MBC41-1T12L
MBC41-1T12L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBC41-1T12L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBC41-1T12L
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 40W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MBC41-1T12L Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4594 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm) Serija MBC41
Moč (Watts) 40W Druga imena 179-3002
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.33A Odobritve CE, cUL, Nemko, UL