Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS24264R14T12P7
MS24264R14T12P7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24264R14T12P7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS24264R14T12P7
Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2925 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela MS24264R14T12P7 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2925 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Sealed Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized Material školjke, Dokončaj -
Serija Military, MIL-DTL-26500 RoHS Status Bulk
Druga imena CMS24264R14T12P7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount, Flange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS24264R14T12P7
Velik premer dobavljen 14-12 Lastnosti -
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP