Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS24264R20B16P8
MS24264R20B16P8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24264R20B16P8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS24264R20B16P8
Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1920 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela MS24264R20B16P8 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1920 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Sealed Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized Material školjke, Dokončaj -
Serija Military, MIL-DTL-26500 RoHS Status Bulk
Druga imena CMS24264R20B16P8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount, Flange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS24264R20B16P8
Velik premer dobavljen 20-16 Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material 8 Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
  • del #:MS24264R20B16S6
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP