PFC500-1048G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFC500-1048G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFC500-1048G
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 500W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 191 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela PFC500-1048G Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 191 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serija PFC500 Moč (Watts) 500W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 75% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10.4A Odobritve CE