Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > PSA242.5-2
PSA242.5-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSA242.5-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSA242.5-2
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 24V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PSA242.5-2 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5738 pcs Podatkovni list PSA, PSR Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod (Min) 29V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated Velikost / dimenzija 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm)
Serija Melcher PSA Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 93%
natančen opis Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 29V - 60V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A