Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > QNT36ZEDB
QNT36ZEDB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QNT36ZEDB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QNT36ZEDB
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CNVRTR 3.3V 2.5V 1.8V 80W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4516 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela QNT36ZEDB Proizvajalec Bel
Opis DC DC CNVRTR 3.3V 2.5V 1.8V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4516 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 1.8V
Napetost - izhod 2 2.5V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.38" H (58.4mm x 36.8mm x 9.7mm) Serija QNT
Moč (Watts) 80W Pakiranje Bulk
Paket / primer 18-DIP Module delovna temperatura -45°C ~ 100°C
Število izhodov 3 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 3 Output 3.3V 2.5V 1.8V 12A, 12A, 12A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 12A, 12A, 12A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
VI-21Z-CW-S Image
  • del #:VI-21Z-CW-S
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 2V 40W
  • Na zalogi:5231
 RFQ
 RFQ
  • del #:VE-BWJ-IY-S
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 36V 50W
  • Na zalogi:4579
  • del #:QNT36ZEDB-NG
  • Proizvajalci:Bel