Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SC3316FH-6R8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SC3316FH-6R8
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela SC3316FH-6R8 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130086 pcs Podatkovni list SC3316FH Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija SC3316FH Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost 5A
Podobni izdelki
SC3316FH-1R0 Image
  • del #:SC3316FH-1R0
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
  • Na zalogi:143269
SC3316F-681 Image
  • del #:SC3316F-681
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
  • Na zalogi:194714
SC3316F-6R8 Image
  • del #:SC3316F-6R8
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
SC3326F-150 Image
  • del #:SC3326F-150
  • Opis:FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
SC3326F-221 Image
  • del #:SC3326F-221
  • Opis:FIXED IND 220UH 860MA 600 MOHM
SC3316F-4R7 Image
  • del #:SC3316F-4R7
  • Opis:FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
SC3326F-100 Image
  • del #:SC3326F-100
  • Opis:FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
SC3316FH-R56 Image
  • del #:SC3316FH-R56
  • Opis:FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
SC3316FH-2R7 Image
  • del #:SC3316FH-2R7
  • Opis:FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
SC3326F-220 Image
  • del #:SC3326F-220
  • Opis:FIXED IND 22UH 3A 67 MOHM SMD
SC3316FH-2R2 Image
  • del #:SC3316FH-2R2
  • Opis:FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
SC3316F-680 Image
  • del #:SC3316F-680
  • Opis:FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
SC3316FH-4R7 Image
  • del #:SC3316FH-4R7
  • Opis:FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
SC3326F-151 Image
  • del #:SC3326F-151
  • Opis:FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
SC3326F-102 Image
  • del #:SC3326F-102
  • Opis:FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
SC3326F-101 Image
  • del #:SC3326F-101
  • Opis:FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
SC3316FH-3R3 Image
  • del #:SC3316FH-3R3
  • Opis:FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
SC3316FH-1R5 Image
  • del #:SC3316FH-1R5
  • Opis:FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
SC3316FH-R27 Image
  • del #:SC3316FH-R27
  • Opis:FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD