Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SC4020FH-6R8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SC4020FH-6R8
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela SC4020FH-6R8 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74655 pcs Podatkovni list SC4020FH Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm) Ščitenje Unshielded
Serija SC4020FH Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 6.2A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Trenutna ocena 6.2A
Tok - nasičenost 6.2A
Podobni izdelki
SC414MF-100 Image
  • del #:SC414MF-100
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 10UH 900MA 307 MOHM
  • Na zalogi:151949
SC402S Image
  • del #:SC402S
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
  • Na zalogi:4212
 RFQ
SC4020FH-470 Image
  • del #:SC4020FH-470
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
SC4020FH-1R0 Image
  • del #:SC4020FH-1R0
  • Opis:FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
SC4020FH-330 Image
  • del #:SC4020FH-330
  • Opis:FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
SC4020FH-150 Image
  • del #:SC4020FH-150
  • Opis:FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD
SC4020FH-2R2 Image
  • del #:SC4020FH-2R2
  • Opis:FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
SC403BMLTRT Image
  • del #:SC403BMLTRT
  • Proizvajalci:Semtech
  • Opis:IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
SC402BMLTRT Image
  • del #:SC402BMLTRT
  • Proizvajalci:Semtech
SC4020FH-R35 Image
  • del #:SC4020FH-R35
  • Opis:FIXED IND 350NH 20A 2.5 MOHM SMD
SC4020FH-4R7 Image
  • del #:SC4020FH-4R7
  • Opis:FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
SC4020FH-1R5 Image
  • del #:SC4020FH-1R5
  • Opis:FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM
SC4020FH-680 Image
  • del #:SC4020FH-680
  • Opis:FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
SC4020FH-220 Image
  • del #:SC4020FH-220
  • Opis:FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
SC403MLTRT Image
  • del #:SC403MLTRT
SC410MLTRT Image
  • del #:SC410MLTRT
  • Opis:IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
SC412AMLTRT Image
 RFQ
SC4020FH-2R8 Image
  • del #:SC4020FH-2R8
  • Opis:FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
SC414MF-120 Image
  • del #:SC414MF-120
  • Opis:FIXED IND 12UH 820MA 367 MOHM