Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCB63C-270
SCB63C-270
SCB63C-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCB63C-270 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCB63C-270
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SCB63C-270 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4111 pcs Podatkovni list SCB63C Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm) Ščitenje Shielded
Serija SCB63C Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Shielded Inductor 1.17A 214 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 214 mOhm Max
Trenutna ocena 1.17A Tok - nasičenost 440mA