Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCEP125U-3R2
SCEP125U-3R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCEP125U-3R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCEP125U-3R2
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD
Product parameter
številka dela SCEP125U-3R2 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70981 pcs Podatkovni list SCEP125U Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) Ščitenje Shielded
Serija SCEP125U Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.2µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 13A 8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Trenutna ocena 13A
Tok - nasičenost 12.8A