Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCEP134S-6R4
SCEP134S-6R4
SCEP134S-6R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCEP134S-6R4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCEP134S-6R4
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.4UH 8.5A 16.3 MOHM
Product parameter
številka dela SCEP134S-6R4 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 6.4UH 8.5A 16.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95503 pcs Podatkovni list SCEP134S Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm) Ščitenje Shielded
Serija SCEP134S Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.4µH Višina - sedež (maks.) 0.193" (4.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.4µH Shielded Inductor 8.5A 16.3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16.3 mOhm Max Trenutna ocena 8.5A
Tok - nasičenost 8A