Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP0530-4R7
SCIHP0530-4R7
SCIHP0530-4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP0530-4R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP0530-4R7
Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 4.70UH 5.0A 200KHZ
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP0530-4R7 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 4.70UH 5.0A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87003 pcs Podatkovni list SCIHP0530 Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP0530 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 595-1766-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 3A
Tok - nasičenost 5A