Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCRH105A-120
SCRH105A-120
SCRH105A-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCRH105A-120 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCRH105A-120
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela SCRH105A-120 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122330 pcs Podatkovni list SCRH105A Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) Ščitenje Shielded
Serija SCRH105A Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 12µH Shielded Inductor 4.38A 39 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max Trenutna ocena 4.38A
Tok - nasičenost 4.2A