Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCRH127/LD-3R5
SCRH127/LD-3R5
SCRH127/LD-3R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCRH127/LD-3R5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCRH127/LD-3R5
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.5UH 9.6A 12.4 MOHM
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela SCRH127/LD-3R5 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.5UH 9.6A 12.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 108468 pcs Podatkovni list SCRH127/LD Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija SCRH127/LD Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.5µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.5µH Shielded Inductor 9.6A 12.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max Trenutna ocena 9.6A
Tok - nasičenost 9.3A