Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > SQ48T08060-NBA0
SQ48T08060-NBA0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SQ48T08060-NBA0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SQ48T08060-NBA0
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 6V 48W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4807 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SQ48T08060-NBA0 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 6V 48W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4807 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 6V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.26" H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm) Serija SemiQ™ SQ48
Moč (Watts) 48W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module, 1/8 Brick delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 8A