533945X010U1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 533945X010U1000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 533945X010U1000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Belden |
| Opis | RG-6/U COAX |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 533945X010U1000 | Proizvajalec | Belden |
|---|---|---|---|
| Opis | RG-6/U COAX | Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 309 pcs | Podatkovni list | 533945 Datasheet |
| Kategorija | Kabli, Žice | Žični merilnik | - |
| Uporaba | - | Vrsta ščita | - |
| Shield Material | - | Pokritost s ščitom | - |
| Serija | - | Druga imena | BEL8250-1000 |
| delovna temperatura | - | Dolžina | - |
| Barva jakne | - | Jakna (izolacijski material) | - |
| Premer jacket (izolacije) | - | Lastnosti | - |
| Dielektrični material | - | Dielektrični premer | - |
| natančen opis | Cable | Conductor Strand | - |
| Material dirigenta | - | Vrsta kabla | - |
| Kabelska skupina | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
53395-0349 - Proizvajalci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CONN PLUG 34POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
- del #:
53395-0209 - Proizvajalci:
CONN PLUG 20POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
CONN PLUG 140POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HDI PIN ASSY 4 ROW 488 POS R/A - Na zalogi:
CONN PLUG 66POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
CONN PLUG 50POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
CONN PLUG 100POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
CONN PLUG 120POS 1MM VERT SMD - Na zalogi:
HDI RECP ASSY 4 ROW 280 POS - Na zalogi:
862
CONN PLUG 80POS 1MM VERT SMD - Na zalogi: