Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Koaksialni konektorji (RF) > SBC9209A
SBC9209A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SBC9209A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SBC9209A
Proizvajalec Bomar (Winchester Electronics)
Opis CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SBC9209A Proizvajalec Bomar (Winchester Electronics)
Opis CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4262 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500V
Zaključek ščita Crimp Serija -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -
Število pristanišč 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 500 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izguba vstavka 0.2dB Ingress Protection Weatherproof
Vključuje - Impedanca 75 Ohm
Barva ohišja Silver Frekvenca - maks 1GHz
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Dielektrični material - natančen opis BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Plug, Male Pin
Slog konektorja BNC Center kontaktne plošče -
Središče kontaktnega materiala - Kabelska skupina Belden 9209A
Material telesa Brass Zaključek telesa Nickel
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
SBC9-6R8-492 Image
  • del #:SBC9-6R8-492
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 4.9A 30 MOHM TH
  • Na zalogi:77966
SBC9-681-551 Image
  • del #:SBC9-681-551
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:FIXED IND 680UH 550MA 1.05 OHM