Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 70F395AI
70F395AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70F395AI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70F395AI
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5140 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 70F395AI Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5140 pcs Podatkovni list 70F Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija 70F Ocene -
Q @ Frek 48 @ 2.5MHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9.3MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 188mA 3.36 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.36 Ohm Max
Trenutna ocena 188mA Tok - nasičenost -