Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 74F225AI-RC
74F225AI-RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F225AI-RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F225AI-RC
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 500MA 2 OHM TH
Product parameter
številka dela 74F225AI-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 500MA 2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4719 pcs Podatkovni list 74F Series74F Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) Ščitenje Unshielded
Serija 74F Ocene -
Q @ Frek 85 @ 2.52MHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -