Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Rotary Potentiometers, Rheostats > 91R1A-R16-A20L
91R1A-R16-A20L
91R1A-R16-A20L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 91R1A-R16-A20L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 91R1A-R16-A20L
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 91R1A-R16-A20L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28198 pcs Podatkovni list 91-95 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka PC Pins Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Taper Linear Velikost - telo Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm)
Serija 91 Rotacija 300°
Odporen material Cermet Odpornost (Ohms) 100k
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Druga imena 91R1AR16A20L Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Bushing Thread M10 x 0.75 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.630" (16.00mm) Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)