Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRM0805AJX-R100ELF
CRM0805AJX-R100ELF
CRM0805AJX-R100ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRM0805AJX-R100ELF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRM0805AJX-R100ELF
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela CRM0805AJX-R100ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1314733 pcs Podatkovni list CRM-A Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serija CRM-A
Odpornost 100 mOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena CRM0805AJX-R100ELFTR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film