CRM1206-JX-R160ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRM1206-JX-R160ELF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | CRM1206-JX-R160ELF |
|---|---|
| Proizvajalec | Bourns, Inc. |
| Opis | RES 0.16 OHM 5% 1/2W 1206 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | CRM1206-JX-R160ELF | Proizvajalec | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | RES 0.16 OHM 5% 1/2W 1206 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1190821 pcs | Podatkovni list | CRM0805/1206/2010 |
| Kategorija | upori | Toleranca | ±5% |
| Temperaturni koeficient | ±100ppm/°C | Paket naprave za dobavitelja | 1206 |
| Velikost / dimenzija | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) | Serija | CRM1206 |
| Odpornost | 160 mOhms | Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 1206 (3216 Metric) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C | Število zaključkov | 2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 0.026" (0.65mm) |
| Lastnosti | Current Sense | Stopnja napak | - |
| natančen opis | 160 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film | Sestava | Thick Film |