Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > MF-RX185/72-0-14
MF-RX185/72-0-14
MF-RX185/72-0-14
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MF-RX185/72-0-14 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MF-RX185/72-0-14
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MF-RX185/72-0-14 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5070 pcs Podatkovni list MF-RX/72 Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 72V
Tip Polymeric Čas do potovanja 12.6s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.122" W (17.80mm x 3.10mm)
Serija Multifuse®, MF-RX/72 Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 190 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 80 mOhms Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.902" (22.90mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 3.7A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.85A